APIE MUS
Esame oficialus ,,REVIVRE" prekinio ženklo atstovas Lietuvoje. Turime 25 metų darbo  patirtį profesionaliai naudojant gaminius, skirtus plaukų ir odos priežiūrai. Mums nuoširdžiai rūpi kaip jaučiasi jūsų plaukai ir oda, todėl kviečiame patikėti savo poreikį mums, o mes rasime kompetetingą pasiūlymą Jums, bei padėsime nepasiklysti renkantis teisingą produktą. 
 REVIVRE ISTORIJA
Revivre IT atsirado 1974 m. iš įkūrėjo gilios aistros kosmetikos tyrimams bei meilės ir pagarbos gamtai. Gamta visada įkvėpė Revivre formules kurti pažangiausią profesionalią kosmetiką. Kompanija naudoja eterinius aliejus, augalų ekstraktus ir kruopščiai atrinktas žaliavas, kad sukurtų unikalius, saugius ir efektyvius produktus, atitinkančius įmonės filosofiją.
Revivre turi vieną pažangiausią vidaus tyrimų ir plėtros laboratoriją pasaulyje, kuri bendradarbiauja su Pavijos universiteto Fiziologijos ir farmakologijos mokslų katedra ir kitais Pensilvanijos (JAV) universitetais, kuriuose yra vieni iš svarbiausių medicinos centrų.
„Revivre“ tyrėjų komanda kuria novatorišką kosmetiką ir įrangą. Kosmetika išsiskiria natūralių veikliųjų medžiagų, eterinių aliejų ir augalų ekstraktų naudojimu. Pasirinktos žaliavos, griežta kokybės standartų kontrolė, daugybė efektyvumo ir dermatologinių testų garantuoja „Revivre“ produktų išskirtinumą ir patikimumą. Visa produkcija yra gaminama Italijoje. Platus, daugiau nei 400 produktų pasirinkimas visiems grožio ritualams: kiekviena linija yra sprendimas, skirtas pašalinti trūkumus kasdieninėje veido, kūno bei plaukų priežiūroje. 
Visiškoje harmonijoje su gamta, „Revivre“ vykdo pasaulinę iniciatyvą „Žalioji iniciatyva - geresniam pasauliui“, siekdama ekologiškos plėtros. Naudojamos novatoriškos technologijos ir atsinaujinanti energija, kurios padeda vykdyti gamybos procesus bei saugo aplinką ir mažina atliekų kiekį. 2011 metais pietiniame Milano parke atidarytoje „BIOLIFE Medical & Beauty Village“, dera grožis, technologijos, funkcionalumas ir ekologinis suderinamumas. Visas pastatas buvo pastatytas laikantis moderniausių ir pažangiausių energijos taupymo kriterijų ir gerbiant aplinką, bendradarbiaujant su keliais prestižiniais Italijos ir Amerikos tyrimų centrais. Titano dioksido grindys („Active-Clean“ ir „Anti Bacterical Ceramic“, sukurtos pagal Italijos technologijas), kurios, pasižyminčios ekologiškai aktyviomis savybėmis, sugeria kasdienį anglies dioksido kiekį, lygų 70 medžių. Lietaus vandens surinkimas ir pakartotinis naudojimas negeriamiesiems tikslams; energijos gamyba per fotovoltines sistemas.